Lesrooster jeugd 2017-2018

De recreatie lessen voor de jeugd worden gehouden in de volgende locaties: De BareelDuitslandlaanLouis Couperusstraat, De Velst en De Visserstraat.
In lagere schoolvakanties en tijdens feestdagen wordt geen les gegeven. Zie onderaan deze pagina.

De Bareel

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 MAANDAG  16:00 – 17:00  kleutergymnastiek 3/6 jaar  Ans Groot
   17:00 – 18:00  turnen meisjes en jongens 5/6 jaar  Ans Groot
   18:00 – 19:00  turnen meisjes 6/12 jaar  Ans Groot
   19:00 – 20:00  turnen jongens 7+  Ans Groot
       
 WOENSDAG  16:00 – 17:00  turnen meisjes 5/6 jaar  Ans Groot
   17:00 – 18:00  turnen meisjes 7/9 jaar  Ans Groot
   18:00 – 19:00  turnen meisjes 9/12 jaar  Ans Groot
   19:00 – 20:00  turnen meisjes 12+  Ans Groot
       
 VRIJDAG  16:45 – 17:45  turnen 4/6 jaar Laurien v.d. Goorbergh
Yvette Stam
   17:45 – 18:45  turnen 7/9 jaar Laurien v.d. Goorbergh
Yvette Stam
       
 ZATERDAG  08:45 – 09:45  ouder & kind gym  Rochelle Katers
   09:45 – 10:45  kleutergymnastiek 3/4 jaar
 Nijntje beweegdiploma 1
 Rochelle Katers
   10:45 – 11:45  kleutergymnastiek 4/5 jaar
 Nijntje beweegdiploma 2
 Rochelle Katers
   11:45 – 12:45  turnen meisjes 6/8 jaar  Rochelle Katers
       

 

Duitslandlaan

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 DINSDAG  16:15 – 17:15  turnen meisjes 5/7 jaar  Ans Groot
   17:15 – 18:15  turnen meisjes 7/9 jaar  Ans Groot
   18:15 – 19:15  turnen meisjes 10+ jaar  Ans Groot
       

 

De Velst

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 VRIJDAG  18:15 – 19:15  turnen meisjes 6/7/8 jaar  Rochelle Katers
   19:15 – 20:15  turnen meisjes 9+  Rochelle Katers
       

 

Louis Couperusstraat

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 MAANDAG  19:30 – 20:30  toestelturnen tieners  Erica Eeltink
       
 DINSDAG  14:45 – 15:45  free runnen                             -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
       
 WOENSDAG  08:45 – 09:45  ouder & kind gym
 Nijntje beweegdiploma 1
 Trudie van Ommeren
   09:45 – 10:45  ouder & kind gym
 Nijntje beweegdiploma 1
 Trudie van Ommeren
   13:00 – 14:00  kleutergymnastiek 3/6 jaar  Rochelle Katers
   14:00 – 15:00  turnen meisjes 6/9 jaar  Rochelle Katers
   15:00 – 16:00  turnen meisjes 9/12 jaar                   -vol-  Rochelle Katers
   16:15 – 17:15 *  streetdance meisjes/jongens 6/9 jaar  Rochelle Katers
       
 DONDERDAG  09:00 – 10:00  ouder & kind gym
 Nijntje beweegdiploma 1
 Bea van der Meer
   14:45 – 15:45  free runnen                             -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
   19:00 – 20:00  free runnen                             -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
   20:00 – 21:00  free runnen                             -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
       
 VRIJDAG  14:45 – 15:45 free runnen                              -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
       
 ZATERDAG  13:15 – 15:15  recreatie+  Mandy van Lieshout
       
       
  * bovenzaal    
       

 

De Visserstraat

 

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 VRIJDAG  16:15 – 17:15  turnen jongens 6/9 jaar  Jeffrey Hoope
   17:15 – 18:15  turnen jongens 9/10 jaar  Jeffrey Hoope
   18:15 – 19:15  turnen jongens 11+  Jeffrey Hoope
   19:15 – 20:15  free runnen                               -wachtlijst-  Jeffrey Hoope
       
 ZATERDAG  08:45 – 09:45  kleutergymnastiek 3/6 jaar  Mandy van Lieshout
   09:45 – 10:45  turnen meisjes 6/8 jaar  Mandy van Lieshout
   10:45 – 11:45  turnen meisjes 8/10 jaar  Mandy van Lieshout
   11:45 – 12:45  turnen meisjes 10+  Mandy van Lieshout

 

Vakantie

Tijdens de lagere schoolvakanties en op de volgende feestdagen zijn er zijn geen recreatielessen voor de jeugd:

 Van  Tot  Vakantie
 6-9  8-9  Kermis
 23-10  29-10  Herfstvakantie
 25-12  7-1  Kerstvakantie  
 26-2  4-3  Voorjaarsvakantie 
 30-3    Goede Vrijdag  
 2-4    Pasen 
 28-4  13-5  Meivakantie 
 10-5    Hemelvaart
 21-5    Pinksteren 
 23-7  2-9  Zomervakantie