Lesrooster jeugd 2018-2019

De recreatie lessen voor de jeugd worden gehouden in de volgende locaties:
Gymnastieklokaal bij basisschool De Bareel, Waddenlaan 1
Gymnastieklokaal bij basisschool De Tweespan, Duitslandlaan 5
Gymnastieklokaal bij basisschool De Zilvermeeuw, De Visserstraat 6b
Gymnastieklokaal in Heliomare, De Velst 1
Sportlocatie TOSS, Louis Couperusstraat 92

In lagere schoolvakanties en tijdens feestdagen wordt geen les gegeven. Zie onderaan deze pagina.

De Bareel

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 MAANDAG  16:00 – 17:00  kleutergymnastiek 3/6 jaar  Ans Groot
 17:00 – 18:00  turnen meisjes en jongens 5/6 jaar  Ans Groot
 18:00 – 19:00  turnen meisjes 6/12 jaar  Ans Groot
 19:00 – 20:00  turnen jongens 7+                – wachtlijst –   Ans Groot
 WOENSDAG  16:00 – 17:00  turnen meisjes 5/7 jaar  Ans Groot
 17:00 – 18:00  turnen meisjes 7/9 jaar  Ans Groot
 18:00 – 19:00  turnen meisjes 9/12 jaar  Ans Groot
 19:00 – 20:00  turnen meisjes 12+  Ans Groot
 VRIJDAG  17:00 – 18:00  turnen meisjes 4/6 jaar  Yvette Stam
 18:00 – 19:00  turnen meisjes 7/9 jaar  Yvette Stam
 ZATERDAG  08:45 – 09:45  ouder & kind gym  Rochelle Katers
 09:45 – 10:45  kleutergymnastiek 3/4 jaar
Nijntje beweegdiploma 1
 Rochelle Katers
 10:45 – 11:45  kleutergymnastiek 4/5 jaar
Nijntje beweegdiploma 2
 Rochelle Katers
 11:45 – 12:45  turnen meisjes 6/8 jaar  Rochelle Katers

Duitslandlaan

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 DINSDAG  16:15 – 17:15  turnen meisjes 5/7 jaar  Ans Groot
 17:15 – 18:15  turnen meisjes 7/9 jaar  Ans Groot
 18:15 – 19:15  turnen meisjes 10+ jaar  Ans Groot

De Velst

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 MAANDAG  17:00 – 18:00  turnen meisjes 6/10 jaar     – wachtlijst –  Mandy van Lieshout
 18:00 – 20:00  recreatie+  Mandy van Lieshout
 WOENSDAG  18:00 – 19:00  free runnen 6/9 jaar            – wachtlijst  Dylan de Zwaan
Dennis de Jong
 19:00 – 20:00  free runnen 10+                 – wachtlijst –  Dylan de Zwaan
Dennis de Jong
 ZATERDAG  09:30 – 10:30  kleutergymnastiek 3/6 jaar  Danique v.d. Meer
 10:30 – 11:30  turnen meisjes 6/7 jaar       – wachtlijst –  Danique v.d. Meer
 11:30 – 12:30  turnen meisjes 8/9 jaar       – wachtlijst –  Danique v.d. Meer
 12:30 – 13:30  turnen meisjes 10+  Danique v.d. Meer
 09:00 – 10:00  free runnen 6/9 jaar            – wachtlijst –  Dylan de Zwaan
Dennis de Jong
 10:00 – 11:00  free runnen 10+                    – wachtlijst –  Dylan de Zwaan
Dennis de Jong

Louis Couperusstraat

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 MAANDAG  20:00 – 21:00  toestelturnen tieners en dames  Anne Kornman
Rianne van Egmond
 WOENSDAG  08:45 – 09:45  ouder & kind gym
Nijntje beweegdiploma 1
 Trudie van Ommeren
 09:45 – 10:45  ouder & kind gym
Nijntje beweegdiploma 1
 Trudie van Ommeren
 DONDERDAG  19:00 – 20:00  free runnen 10/13 jaar          -wachtlijst-  Dennis Gagliano
 20:00 – 21:00  free runnen 13+                      -wachtlijst-  Dennis Gagliano

De Visserstraat

 Dag  Tijd  Groep  Leiding
 VRIJDAG  17:15 – 18:15  turnen jongens 6/9 jaar     -wachtlijst-  Dylan de Zwaan
Laurien v.d. Goorbergh
 18:15 – 19:15  turnen jongens 10+            -wachtlijst-  Dylan de Zwaan
Laurien v.d. Goorbergh
 19:15 – 20:15  free runnen 10+                  -wachtlijst-  Dylan de Zwaan
Laurien v.d. Goorbergh

Vakantie

Tijdens de lagere schoolvakanties en op de volgende feestdagen zijn er zijn geen recreatielessen voor de jeugd:

 Van  T/m  Vakantie
 5-9  7-9  Kermis
 22-10  28-10  Herfstvakantie
 24-12  6-1  Kerstvakantie
 18-2  24-2  Voorjaarsvakantie
 19-4  Goede Vrijdag
 22-4  Pasen
 27-4  5-5  Meivakantie
 30-5  Hemelvaart
 10-6  Pinksteren
 15-7  25-8  Zomervakantie