Nieuwe coronamaatregelen per 28 november 2021

27 november 2021

Gisteravond 26 november 2021 zijn tijdens de persconferentie nieuwe maatregelen aangekondigd om het aantal coronabesmettingen terug te dringen. Helaas treft dit ook onze sportvereniging. Vanaf morgen, zondag 28 november 2021, moeten alle sportlocaties om 17.00 uur sluiten. Deze maatregel komt bovenop de al geldende maatregel dat er geen publiek bij trainingen en wedstrijden aanwezig mag zijn. Deze maatregelen gelden in ieder geval tot 19 december 2021. De situatie wordt op dinsdag 14 december 2021 opnieuw beoordeeld.

We vinden het ontzettend jammer, net nu we zo hard bezig zijn om meer leden te werven en TOSS als sportvereniging weer gezonder te krijgen. Als bestuur doen we komende dagen onze uiterste best om samen met de trainers naar een passende oplossing te zoeken, om zoveel mogelijk leden te kunnen laten sporten. Met vier locaties, 21 trainers en 55 sportlessen zal er mogelijk helaas niet voor alle lessen een alternatief tijdstip gevonden kunnen worden. Dit is uiteraard afhankelijk van de mogelijkheden van de trainers, zaalcapaciteit en de leden zelf (kinderen en schooltijden / volwassenen en werktijden). 

Wat betekent dit concreet?
  • Komende week, van zondag 28 november t/m zondag 5 december gaan alle lessen na 17.00 uur niet door. Alle lessen tot 17.00 uur kunnen wel doorgaan. 
  • We gaan onze uiterste best doen om na volgende week alternatieven te hebben. 
  • Zodra we meer weten over hoe de indeling van de sportlessen na zondag 5 december wordt, informeren we onze leden hierover via e-mail en waar mogelijk via de eigen trainer. 

Laten we met elkaar de maatregelen zo goed mogelijk opvolgen om te kunnen blijven sporten. De belangrijkste op een rijtje: 

  • bij klachten: blijf thuis en laat je testen
  • zet je kind buiten de locatie af (alleen bij dringende vragen kun je de locatie betreden na het scannen van een geldige QR code door de trainer)
  • houd als volwassenen afstand van elkaar

En het allerbelangrijkste: blijf allemaal gezond!