Opbrengst Grote Club Actie 2021

12 december 2021

Met de Grote Club Actie heeft TOSS dit jaar een fantastisch bedrag opgehaald van maar liefst 9537,24 euro! Een super resultaat, zeker gezien het feit dat er in Heemskerk maar liefst 20 verenigingen meededen. Onze dank gaat uit naar onze leden, die deze loten met veel enthousiasme hebben verkocht!

Opbrengst Grote Club Actie 2021

Check of je wat gewonnen hebt

Op woensdag 8 december vond de trekking van de Grote Clubactie 2021 plaats. Heb je loten gekocht? Dan kun je vanaf nu via de lotchecker checken of je een van de gelukkige prijswinnaars bent. Ga hiervoor naar: https://lotchecker.clubactie.nl. Ook in bijgaand bestand vind je alle winnende loten terug. 

Cadeaubonnen voor jeugdleden

Recreatie jeugdleden die meer dan 15 loten verkocht hebben, krijgen hiervoor cadeaubonnen. TOSS krijgt de opbrengst van de Grote Club Actie eind januari gestort. Vanaf dat moment gaan we de cadeaubonnen uitreiken, tijdens de sportlessen.